Menu Menu Kapat

Kampanyalar

Kampanya

Grup Reformer Pilates KAMPANYA

Grup reformer pilates derslerindeki bu fırsatı kaçırmayın Salı ve Perşembe günleri 8 Ders Reformer Pilates 400 TL Ücretsiz deneme seansı için Randovu alabilirsiniz.

Kampanya

Power Plate

Power Plate uygulamaları, mutlaka bir gözetmen eşliğinde ve kişiye özel bir çalışma programı çerçevesinde yapılmaktadır. Öncesinde analiz yapılarak beden kitle endeksi , metabolizma hızı , yağ oranı , kas oranı , su miktarı gibi tüm değerler gözönünde bulundurulur ve herhafta düzenli olarak ölçümler yapılarak , tekrar analiz alınarak durum değerlendirmesi yapılmaktadır. 3. yada 4. seanstan itibaren neticenin gözlemlenmeye başlayacağı bu kürde herhafta düzenli ölçüm alınmasının nedeni kişide gereken ciddiyet ve disiplini oluşturmak , ayrıca farklılıkların rakamsal yorumu ile kişinin daha fazla motive olmasını sağlamaktır.

Kampanya

Zumba Dansı

Zumba’nın en önemli faydalarından biri, tabii ki, kilo vermenizi sağlamasıdır. Bir Zumba dersi toplam 600 ila 1000 kalori arasında kalori yakmanızı sağlar. Zumba’nın bir diğer mükemmel faydası vücudunuzu sıkılaştırmasıdır. Çünkü siz farkında bile olmadan bütün vücudunuz çalışır.

Kampanya

Hamile Pilatesi

Gebelik, kadının fiziksel, hormonal ve psikolojik açıdan birçok değişiklik yaşadığı uzun bir süreçtir. Gebelikte salgılanan hormonlar ve bebeğin ağırlığı, annenin kas ve iskelet sisteminde birtakım değişiklikler yaratır. Anne de bel ve sırt ağrıları görülebilir, bağ dokusu gevşer, eklemler kolay yaralanabilir, özellikle el ve ayak bileklerinde oluşan ödem,gunluk hayatta kısıtlayıcı olabilir. Hamilelik boyunca bebeğin ağırlığının rahime yaptığı bası ve yerçekiminin etkisiyle pelvis taban kaslarındaki sarkma anne adayına idrar kaçırma gibi yaşam kalitesini düşüren daha birçok sıkıntı yaşatabilir. Kısacası güçlü pelvik taban kasları, doğum sırasında ve sonrasında anne adayları için büyük önem taşır. Pilates de bu kasları kuvvetlendirmek için yapılacak en doğru ve güvenli egzersizleri içerir. Birçok pilates egzersizi sizin bedeninize ve gücünüze uygun olarak modifiye edilebilir. Modifikasyonlar egzersizin asıl amacını taşımaya devam etmekle birlikte sizin bedeninize uygun olarak düzenlenebilir.